Hakkımızda

İnternettnet online kaliteli, taze ve ucuz fındık Satışı
Fındığın işlenmemiş olarak tesisimize ilk girişinden itibaren, fındığın kavrulmasında, paketlenmesinde, ticaretinde ve pazarlamasında alışılmadık bir anlayışa sahiptir. Bu farklı yaklaşım markalı ve markasız fındık üreticileri ve satıcıları arasında tektir. 
 
Tedarikte farklılık
Dünya fındık üretiminin % 75’i Türkiye’de gerçekleşiyor. Fındığımızın en kalitelisi Ordu Ünye'de yetişen özellikle kuruyemiş olarak tüketilecek fındıklar içinde eşsiz olan Ünye kalitesi fındıktır yani firmamız elden gıda Ünye'de yerleşik olarak sadece kavrulmuş ve kavrulmamış fındık işi yapmakta ve yalnızca meşhur Ünye kalitesi fındığı kavurmaktadır, çünkü sadece en kaliteli fındıkları kavurduğunuzda eşsiz fındık lezzetini ortaya çıkartabilirsiniz. Elden fındığın ağzınıza attığınız her tanesinde bu tazeliği tadabilirsiniz. 
 
Kavurmada farklılık
Fındığı kavurmak ustalık ister dünyanın en kaliteli fındığını da kullansanız maharetli ellerden çıkmadığı ve yoğun emek harcanmadığı sürece kesinlikle iyi sonuç alamazsınız. Bu değişmeyen bir kuraldır. bu işe yıllarını vermiş ustalar tarafından kavrulmaktadır. Bu ustalar fındığı klasik yöntemleri kullanarak elleriyle bizim tarafımızdan özel olarak geliştirilmiş tavalı fırınlarda kavururlar. Fırınlarımız fındık fabrikalarında saatte 750, 1000 kgs yüksek kapasiteli fırınlardan değildir. Fabrikalar maliyet ve verimlilikte yarışabilmek için büyük ölçeklerle çalışmak zorundadır. çok ağır ateşte klasik fırınlarda 2 saatte 50 kg kapasitede demlenerek kavrulmaktadır. Fındık ancak bu şekilde kavrulduğunda aromasını kaybetmeden en lezzetli hale ulaşmaktadır. 
 
Paketlemede farklılık 
Kavrulmuş fındık kolay bozulur; çünkü içinde ki bir miktar nemi bırakmış, ilk önce sert kabuğundan, daha sonra ince zarından ayrılmıştır. Artık her türlü dış etkene (nem, güneş, farklı kokular, çeşitli yönlerden bulaşabilecek mikroplar ve bakteriler) karşı savunmasızdır. Fındığımız demlenerek kavrulduktan ve tekrar kalite kontrolden geçtikten sonra soğutmaya bırakılır (hiçbir makine veya cihaz kullanılmamaktadır, fındık kendi kendine, yavaş yavaş soğur. Bu doğal soğutma yaklaşık 20 dakika sürer) ve fındık hemen ambalajlanır. 
 
Fındığın tazeliğini ve kendine has kokusunu muhafaza etmek kolay değildir. Çünkü fındığın tüm kokuları emmek gibi bir özelliği vardır. İşte vakum sayesinde kavrulmuş fındığımızı hava ile ve kokusunu alabileceği her türlü ürünle ( baharat, diğer kuruyemişler vb) temasını kesmekteyiz. 
 
Ticarette farklılık
Biz Tonlarca fındığı kavurup sizin siparişinizi beklemiyor; hazır fındık asla bulundurmuyor. Siz siparişinizi verdiğiniz anda fındığınızı size özel kavuruyoruz, Hava Almayacak Şekilde ambalajlıyoruz. ve ne zaman kargoya verdiğimizi size bildiriyoruz. Yaşadığınız kentin Ünye'ye uzaklığına göre en geç 2 gün içerisinde fındığınız size ulaşıyor. Adresinize gelen kargo firmasının elemanından ekstra hiçbir ücret ödemeden teslim aldığınız fındığınızı size özel kavrulduğunu görebiliyorsunuz. Fındığın tesisimize girişinden tüketilip bitişine kadar kalitesinin korunmasına özen gösteriyoruz. Biliyoruz ki bize ulaşmanız ve sipariş vermeniz çok kolay o halde neden taze günlük kavrulmuş fındık yemek varken çok fazla sipariş verip evinizde bekletip bayatlatasınız 20 kg dan fazla sipariş vermek için 0 (544) 324 00 60 numaralı müşteri hizmetleri servisimizi aramanız gerekiyor) 
 
Pazarlamada farklılık 
Biz elden fındığı yalnızca sizin siparişinizle, size istediğiniz kadar kavurup ve adresinize göndermeyi seçtik. Ürünlerimizin depolarda veya toptancılarda bekletilmesini, kuruyemişçilerde olduğu gibi açık olarak her turlu olumsuz etkene karsı sergilenmesini, ve bakkallarda veya marketlerde vakumlu ambalajlarda sizin almanızı beklemesini istemedik. Ürünümüzü sipariş vermeniz çok kolay sadece www.findiksatis.net tıklayıp veya 0 (544) 324 00 60 sipariş numaramızı aramanız yeterli.
 
 
https://www.findiksatis.net/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -