Sıkça Sorulan Sorular

1. Ürünleriniz taze midir?
Fındık Satış Firmamız güvencesi altında satılan tüm ürünler taze ve yeni mahsüldür. Ürünlerimiz günlük olarak hazırlanıp paketlenmektedir.
 
2. Ürünlerin dayanma süresi ve saklama koşulları nedir?
Hava Almayan ambalajlı paketlerimizle ürünlerin ömrünü uzattık. Ürünlerimizin 6 ay içinde tüketilmesini öneririz. Ürünlerimizi serin ve kuru bir ortamdai hava almayacak şekilde muhafaza etmeniz yeterlidir.
 
3. Ne zaman elime ulaşır?
Hafta içi saat 15:00'dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz, bu saatten sonraki siparişleriniz ertesi gün yola çıkıyor. Hafta sonu verdiğiniz siparişlerse Pazartesi günü kargolanıyor. Kargoda tüm dünyaya hizmet veren UPS ile çalışıyoruz.
 
4. Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerim güvence altında mı?
Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgileri kaydetmiyoruz. Ödemelerde 3D ödeme zorunludur, bu şekilde cep telefonunuza bankanızdan gönderilen kısa mesajı girmediğiniz sürece kredi kartınız kullanılamaz.
 
5. Üründen Memnun Kalmazsam Geri İade Edebilirmiyim?
Evet Ürünlerimizden Memnun Kalmazsanız Geldiği Gün En Yakın Ups Kargo Şubesine Götürüp Geri İade Edebilirsiniz.
 
6. Öneri ve Şikayetlerimi nasıl bildirebilirim ?
Öneri ve şikayetleriniz için info@findiksatis.net adresimize mail atabilirsiniz. Öneri ve Şikayetleriniz titizlikle incelenip size geri dönüş en kısa sürede yetkilerimiz tarafından sağlanacaktır.
 
7. Telefonla sipariş verebilir miyim?
Ürünlerimizi 0 544 324 00 60 numaralı telefondan Hafta içi ve cumartesi günü 08:00-17:00 saatleri arasında siparişlerinizi verebilirsiniz.
 
8. Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun üretim içi  belgeleriniz varmı?
Fındık Satış Sitesi olarak Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun hizmet vermekteyiz. Bununla ilgili olarak TSE 9000, TSE 22000, BRC, BSCI Belgelerimiz bulunmaktadır.

 

 
https://www.findiksatis.net/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -